0

خرید اینترنتی نگین فیروزه

خرید اینترنتی نگین فیروزه

خرید اینترنتی فیروزه اصل نیشابور یا فیروزه های معادن دیگر

خرید اینترنتی نگین فیروزه عجمی و شجری نیشابوری از سایت زرسی، مزایای زیادی دارد. اغلب در جواهراتی مانند دستبند، گوشواره، گردنبند و انگشترها نگین های درخشان و متفاوتی مثل نگین فیروزه را می بینیم، در طراحی جواهرات مانند انگشتر مردانه و زنانه اگر نگین فیروزه مناسب و با کیفیتی انتخاب شود، زیبایی انگشتر به بالاترین حد ممکن می رسد.

در ادامه مزایا و راهنمای خرید اینترنتی نگین فیروزه را را بیان می کنیم. امروزه فروشگاه ها و سایت های معتبری برای خرید اینترنتی نگین فیروزه وجود دارند که شما می توانید با مراجعه کردن به آن ها با انواع نگین فیروزه به طور کامل آشنا شوید. این سایت ها و فروشگاه های خرید آنلاین، راهنمای کاملی در مورد خرید اینترنتی نگین فیروزه در اختیار شما گذاشته و شما می توانید با آگاهی کامل و دید بازتر اقدام به خرید نگین فیروزه مورد نظر کنید.

خرید اینترنتی نگین انگشتر فیروزه

راهنمای خرید اینترنتی نگین انگشتر فیروزه

برای خرید اینترنتی نگین فیروزه نیشابور و کرمان و… به میزان بودجه و همچنین سلیقه و نیاز خود توجه کرده و بدانید که چه نوع نگین فیروزه ای را در نظر دارید؛ زیرا نگین های فیروزه متنوع و مختلف هستند.

نوع نگین فیروزه

بر اساس شکل ظاهری، دو نوع نگین فیروزه عجمی و فیروزه شجری موجود می باشد. برخی از این سنگ ها دارای رگه هایی می باشند که فیروزه شجری نامگذاری می کنند. ولی برخی دیگر کاملا صاف و یکدست می باشند که روی سطح آن ها هیچ رگه و ناخالصی به صورت نقطه و لکهای دیده نمی شود، عرب ها این نوع را عجمی می نامند. در ادامه در مورد تفاوت قیمت سنگ فیروزه عجمی و شجری توضیحاتی ارائه می دهیم.

خرید اینترنتی نگین فیروزه عجمی و شجری نیشابوری

تفاوت قیمت نگین فیروزه عجمی و شجری

نگین فیروزه عجمی

نگین فیروزه عجمی یا همان نوع پاک و صافی که بدون رگه است و در بین عرب ها طرفداران بسیاری دارد اما برای ایرانی ها و دیگر کشورها نوع رگه دار یا صاف فرقی چندانی ندارد و از فیروزه های رگه دار که در بازار به اسم عنکبوتی یا اسپایدر نیز شناخته می شود، مورد استقبال قرار می گیرد. آنچه که برای خریداران بسیار حائز اهمیت می باشد رنگ این سنگ می باشد.

نگین فیروزه شجری

آنچه در اغلب فیروزهها وجود دارد وجود رگه یا شجرهای سیاه یا قهوهای رنگ برجسته می باشد که مربوط به سنگ مادر تشکیل دهنده آن ها میباشد. این رگهها گاها در طرحهای منظم و غیرمنظم تشکیل می شوند، که به این حالت نگین فیروزه عنکبوتی و در اصطلاح بازار آن را نگین فیروزه شجری مینامند.

اگر این طرح منظم، شفاف و زیبا باشد باعث افزایش قیمت سنگ فیروزه می شود و اگر نامنظم و ناخالصی در آن به صورت نقطه و لکهای در آن موجود باشد از قیمت فیروزه کاسته خواهد شد. هر چه رگه هایی که بر روی فیروزه قرار دارند خوش نقش تر باشد، قیمت نگین فیروزه شجری گران تر می شود. اما بایستی توجه داشت که نوع عجمی با توجه به کمیاب بودن آن، دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع شجری می باشد.

خرید اینترنتی فیروزه

مزایای خرید اینترنتی نگین فیروزه

1.راحتی در خرید نگین فیروزه

این روزها که بیشتر افراد جامعه شاغل هستند و کار خستگی زیادی را برای آنها به همراه دارد، به دنبال خریدی هستند که کمتر در راه رفت و آمد برای خرید نگین فیروزه مورد نظر خود باشند، بنابراین بهترین گزینه برای این افراد خرید اینترنتی یا همان خرید آنلاین از سایت های معتبر می باشد.

دلایل رضایت خریداران از انجام خرید اینترنتی فیروزه اصل بسیارند، ما اینجا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • صرفه جویی در زمان خرید
  • راحتی انجام خرید
  • امکان جستجو و بررسی قبل از خرید نگین فیروزه
  • وجود تخفیف های مناسب و نگین فیروزه هایی با قیمت های کمتر
  • امکان مقایسه بین فیروزه ها قبل از خرید

2.قیمت بهتر نگین فیروزه

همانطور که می دانید، زمانی که شرکتی به صورت اینترنتی جواهراتی مانند نگین فیروزه را به فروش می رساند می تواند قیمت به صرفه تری را برای فیروزه خود پیشنهاد دهد چرا که هزینه های مازاد آن شرکت برای راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی جواهرات به مراتب کمتر می شود و بنابراین می تواند نگین های فیروزه خود را با تخفیف بیشتر و قیمت مناسب تری به فروش برساند.

3.تنوع بیشتر نگین فیروزه

وقتی خود ما به بازار می رویم بخاطر بعد مسافتی بین فروشگاه ها امکان برای مراجعه به تمام فروشگاه ها برای پیدا کردن نگین فیروزه مورد نظر کم می شود و زمان زیادی برای خرید نگین فیروزه با مشخصات دلخواه شما به هدر می رود. اما زمانی که به یک فروشگاه آنلاین جواهرات مراجعه می کنیم؛ ما هستیم و یک مانیتور و دنیایی از نگین فیروزه عجمی و شجری با ظاهر و ابعاد متنوع که در این حالت نیازی به صرف زمان زیاد نخواهیم داشت و می توانیم از بین آنها، نگین فیروزه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در سبد خرید خود قرار دهیم در عین حال نیز می توانیم اطلاعات زیادی را در رابطه با آن نگین فیروزه بدست آوریم.

نکاتی که بعد از خرید فیروزه باید به خاطر داشته باشیم

  1. از جواهرات فیروزه در هنگام انجام کارهای سنگین استفاده نکنید.
  2. از پاک کننده های جواهرات استفاده نکنید زیرا امکان دارد مواد شیمیایی به سنگ آسیب وارد کند. به جای آن می تواند از یک پارچه نازک استفاده و به همراه آب گرم آن را تمیز کنید.
  3. جواهرات فیروزه را به طور مجزا از دیگر سنگ ها نگهداری کنید تا از خراشیدگی آنها جلوگیری شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *