0

مد جدید جواهرات به شکل ویروس کرونا

مد جدید جواهرات به شکل ویروس کرونا

پس از شیوع جهانی ویروس کرونا و تعیین شکل میکروسکوپی این ویروس جواهر سازان دست به کار شدند و جواهراتی به شکل ویروس کرونا طراحی کردند. این مدل جواهرات حالا بسیار پر طرفدار شده است!

شرکت جواهرات طبی به نام دکتر وروبیف که در شهر کاستراما روسیه مستقر است، پس از فروش و تبلیغ محصولات طلا و نقره خود که به شکل ویروس کرونا طراحی شده بودند، مورد توجه بسیاری قرار گرفت و از ابتدای بیماری همه گیر (Covid-19) شروع به فروش کرد.
گردنبند ویروس کرونای این شرکت با قیمت ۱۰۰۰ روبل معادل ۱۳ دلار در اینترنت فروخته شد و این قطعه جواهرات به یک موضوع جنجالی بزرگ در رسانه های اجتماعی روسیه بدل شده است، به خصوص پس از آنکه عکس هایی بر صفحات اجتماعی اینستاگرام و VK از افرادی با این جواهرات منتشر شد. در مقابل بسیاری از کار این شرکت که در تلاش است تا از این بحران بهداشتی جهانی، که جان ده ها هزار نفر را در سرتاسر جهان گرفته، مال اندوزی کنند انتقاد کرده اند.
مدیر این شرکت پاول وروبیف هنوز اصرار دارد که این گردنبند فقط نوعی حمایت از متخصصان بهداشت است، و قرار نیست از بحران فعلی در جهان ما سوء استفاده کند. وروبیف به ایستگاه رادیویی روسی گوورت مسکوا گفت: تنها هدف ما از این پروژه حمایت معنوی از پزشکان است، زیرا این گردنبند را می توان نماد تشکر از آنها و سمبل پیروزی در نبرد با ویروس کرونا برشمرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *