0

تاریخچه ساعت کیو اند کیو (Q&Q)

تاریخچه ساعت کیو اند کیو (Q&Q)

کمپانی ساخت ساعت کیو اند کیو (Q&Q) یکی از پرفروشترین برندهای ارزان قیمت ساعت مچی دیجیتال و آنالوگ در جهان با حضور در بیش از 150 کشور می باشد. این کمپانی در سال 1976 در کشور ژاپن تاسیس شده است.

شرکت Q&Q در ابتدا یک پایگاه قوی در جنوب کشور هندوستان راه اندازی کرد و در ادامه  این پایگاه به سراسر کشور هندوستان ارتقا پیدا کرد.

در ابتدا بهتر است بدانید Q&Q همچنین یک شرکت تابعه از سیتیزن CITIZEN ژاپن است که وظیفه ی تولید ساعت های مچی و دیواری این شرکت تحت عنوان Q&Q را تولید و با قیمت کمتر از ساعت های لوکس سیتیزن به فروش می رساند.

این کمپانی با شعار “محصولات بین المللی، قیمت صادقانه” کار می کند و با توجه به این فلسفه Q&Q باید برای تضمین افسانه ی کیفیت ژاپنی خود، با اصل قیمت گذاری مقرون به صرفه ساعت های بینظری با این ویژگی ها تولید کرده که سرآمد این مدلها آوانگارد می باشد.

با بیش از 1000 مدل، کیو اند کیو طیف گسترده ای از ساعت های مرسوم، مد روز برای مردانه، خانم ها و بچه ها را ارائه می دهد.

برخی از مجموعه های محبوب این کمپانی عبارتند از; Q Solar، Grandeux، Samurai، Attractive و Shogun… در اوایل سال 2015، مجموعه “Attractive” برای تهیه محصولات جوانان راه اندازی شد.

آخرین مجموعه از ساعت های “Shougan”، یک ترکیب کامل از طراحی شیک و کلاسیک برای مطابقت با سلیقه متمایز از هر قشر مشتری است, این مجموعه براق و هوشمند در محدوده قیمت مقرون به صرفه برای سرعت بخشیدن به نفوذ ساعت کیو اند کیو در بازار ساعت مچی هند است و به عنوان یک بازیکن برجسته در بازار ساعت مچی پدیدار شده است.

ساعت های Q&Q از طریق رسانه هایی با نام تجاری (MBO) و فروشگاه های زنجیره ای ملی (NCS) در سراسر هند به فروش می رسد. دیگر محصولات Q&Q نیز برای خرید آنلاین در دسترس هستند.

شروع قیمت ها از ₹ 0.525 به بالا هستند، Q & Q طیف مدل های هیجان انگیزی از ساعت با قیمت های بالاتری برای مشتریان علاقه مند به خرید ساعت با کیفیت بالا از این نام تجاری بین المللی نیز ارائه می کند.

امتیاز این کمپانی به صورت تمام و کمال متعلق به شرکت ژاپنی سیتیزن می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *