0

انگشتر نقره مردانه دست ساز گران قیمت

انگشتر نقره مردانه دست ساز گران قیمت

انگشتر نقره مردانه دست ساز گران قیمت چه ویژگی هایی دارد که باعت می شود ما آن را به انگشتر نقره مردانه ارزان قیمت ترجیح بدهیم و اینکه چه عواملی در ارزش گذاری و تعیین قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز تاثیر مهم و کاربردی دارد.

انتخاب و خرید انگشتر نقره مردانه دست ساز اصل و قیمت مناسب مستلزم توجه و دقت خاصی است که بسیاری از افراد در تشخیص آن با مشکل مواجه هستند و ممکن است فروشنده ای انگشتر نقره تقلبی را با قیمت زیادی به مشتری بفروشد. به همین علت ما بر آن شدیم تا با بررسی و کنکاش درباره این موضوع که قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز چگونه تعیین می شود؟ شما را راهنمایی کنیم.

دست ساز یا ماشینی بودن رکاب انگشتر نقره

همانطور که همه ما می دانیم اصلی ترین فرق انگشتر دست ساز با ماشینی، قیمت آن است.

قیمت انگشترهای دست ساز به واسطه هنرهایی مثل قلم زنی، آیینه کاری، شبکه کاری و مخراج کاری و… که روی رکاب انگشتر بکار رفته تا چند میلیون قیمت گذاری می شوند ولی حتی اگر انگشترهای ماشینی نگین خوبی داشته باشند، قیمت زیادی ندارند.

امروزه در جوامع مردم ما دو نوع انگشتر را مورد استفاده قرار می دهند یکی انگشتر ماشینی و دیگری انگشتر دست ساز. اما بسیاری از مردم در تشخیص انگشتر دست ساز و ماشینی با مشکل مواجه هستند و نمی دانند کدام انگشتر دست ساز است و کدام انگشتر ماشینی. بعضی از فروشندگان سودجو و متقلب انگشترهای ماشینی را به جای انگشترهای دست ساز با قیمت گزافی به مردم می فروشند. در مطلب تشخیص انگشتر دست ساز ما بر آن شدیم تا با آموزش نکات کاربردی و مهم شما را در تشخیص انگشتر دست‌ساز از ماشینی(ریختگی) کمک کنیم.

قلم زنی، آیینه کاری، شبکه کاری و مخراج کاری و… روی رکاب انگشتر نقره

مورد بعدی هم می توان به قلم زنی ، آیینه کاری ، شبکه کاری و مخراج کاری و دیگر کارهایی که روی رکاب انگشتر نقره مردانه دست ساز زده می شود، اشاره کرد. اگر قلم زنی رکاب انگشتر توسط فردی ماهر و چیره دست زده شده باشد و دارای ظرافت های خاص خود باشد و طرح کاملا واضح و بسیار تمیز باشد، آن وقت است که می توان ادعا کرد که این انگشتر نقره دست ساز داری قیمت و ارزش بسیاری است. برای آیینه کاری، شبکه کاری و مخراج کاری و… هم تمامی مواردی که برای قلم زنی گفته شده، اگر رعایت شود بر قیمت انگشتر افزوده می شود.

حک شدن مهر روی رکاب انگشتر نقره

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز، مهری است که بر روی انگشتر نقره حک شده است. البته این مهر بستگی به این دارد که توسط چه کسی یا چه برندی حک شده باشد؛ زیرا اگر این مهر توسط یک فرد خبره، حرفه ای و معروف حک شده باشد که انگشتر شما را ساخته است، طبیعتا قیمت آن بسیار بالا خواهد بود‌. ولی برعکس این موضوع هم می تواند رخ دهد و آن هم زمانی است که مهر حک شده توسط فردی با مهارت پایین صورت گیرد که قیمت آن نسبتا پایین تر خواهد بود.

عیار نقره انگشتر نقره

یکی از مواردی که در تعیین قیمت انگشتر نقره نقش دارد، عیار نقره است که معمولا اگر عیار نقره بالا باشد هم کیفیت و هم قیمت آن بالا خواهد بود.

تا حالا پیش آمده انگشتر نقره مردانه دست ساز یا سرویس نقره خریداری کنید. حتما این جواهرات نقره را بررسی کرده اید و به عددی که روی این جواهرات درج شده برخورد کرده اید. بله درست متوجه شدید عدد ” ۹۲۵ “، خوب معنی این عدد چیست؟ این عدد نشان می دهد که این انگشتر نقره از نقره ای با عیار ۹۲۵ یا نقره استرلینگ ساخته شده است.

نقره استرلینگ دارای عیار بالایی می باشد. اما بایستی به این نکته توجه کنید که نقره استرلینگ کاملا خالص نیست. برای مثال یک انگشتر نقره استرلینگ از ۹۲,۵ درصد نقره خالص و ۷.۵ درصد سایر فلزات که در اکثر مواقع مس می باشد ساخته شده است.

با این روش های کاربردی گفته شده، به شما عزیزان این اطمینان خاطر را می دهیم که با رعایت این نکات می توانید صاحب یک انگشتر نقره مردانه دست ساز فاخر و بسیار زیبا شوید و دیگر نگران اینکه آیا هزینه ای که برای انگشتر نقره شما پرداخت کرده اید زیاد است، نباشید.

نکاتی که در زمان خرید اینترنتی انگشتر نقره مردانه دست ساز باید توجه کنیم

سایت های زیادی هستند که اقدام به فروش اینترنتی انگشتر مردانه نقره دست ساز گران قیمت می کنند. پس خرید آنلاین انگشتر مردانه مخصوصا انگشتر مردانه دست ساز گران قیمت با نگین انگشتر قیمتی مانند: نگین الماس، زمرد، فیروزه نیشابور عجمی یا شجری خوش نقش و یاقوت و… از یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد و معتبر بسیار اهمیت دارد. بهتر است به هنگام خرید، تنها به ارزانی انگشتر توجه نکنید و جزئیاتی مانند کیفیت نگین انگشتر و عیار نقره و… را هم مدنظر داشته باشید. برای خرید اینترنتی انگشتر گران قیمت مردانه و یا انگشتر مردانه ارزان قیمت، بهتر است به سایت های شناخته شده و مطمئن مراجعه فرمایید. سایت زرسی که نماد اعتماد الکترونیکی دارد، می تواند یک مرجع مطمئن برای خرید انگشتر نقره مردانه دست ساز و نگین انگشتر مورد نظر شما باشد.

آنا برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *