0

معرفی یکی از بهترین ساعت مچی های رولکس Rolex Oyster Perpetual 39

معرفی یکی از بهترین ساعت مچی های رولکس Rolex Oyster Perpetual 39

اگر بخواهید فقط یک ساعت داشته باشید، که همه منظوره باشد، تستر ساعت ما می گوید: ساعت رولکس Oyster Perpetual ممکن است آن انتخاب باشد. در این بررسی عمیق از Rolex Oyster Perpetual 39 اطلاعات بیشتری کسب می کنید.

اگر شما مثل من هستید، گاهی اوقات آرزو دارید ساعتی داشته باشید که بتوانید در هر مناسبتی از آن استفاده کنید، چیزی که به خوبی با هر لباس و فعالیتی همراه است که هرچند ظاهری نداشته باشد، اما هنوز شخصیت و ابهت دارد.

اندازه ساعت رولکس و قابلیت ست شدن آن

Rolex Oyster Perpetual 39، معرفی شده در سال 2015، به نظر می رسد به اندازه پولی که در قبال آن می پردازیم مناسب است. طراحی آن به کمال نزدیک می شود. ظاهر ظریف آن به همان اندازه با یک کت و شلوار یا پیراهن پولو نیز خوب می شود.

و اندازه آن (39 میلی متر) برای تقریبا هر مچ دست مناسب است و بیش از حد قابل توجه نیست.

معرفی یکی از بهترین ساعت های رولکس Rolex Oyster Perpetual 39

با استفاده از منحنی گوشه ها و یک گودی عریض، مورد Rolex Oyster Perpetual یک تصور هماهنگ را ایجاد می کند.

طراحی محبوب برای شکل عقربه ها، نشانگرها و بدنه است. مربع های آبی کوچک در مجاورت شاخص های ساعت هیجان را اضافه می کنند و با ترکیب رنگ زغال سنگی و نور خورشید ترکیب می شوند تا یک ترکیب رنگی جذاب به نظر برسد که مدرن، ظریف و ویژه است.

با منحنی گوشه ها و یک گودی عریض، بدنه این ساعت کلاسیک یک تصور هماهنگ را ایجاد می کند. تمام سطوح (به استثنای صفحات فوقانی درپوش ها) جلا بخش هستند. همانطور که تقریبا همیشه در یک ساعت مچی Rolex دیده می شود، کریستال یاقوت کبود تخت بالاتر از سطح مورد بالا قرار می گیرد، اما دامنه های مورب پایین در امتداد حاشیه برای از بین بردن شوک های بالقوه قرار گرفته اند.

اثبات اعتبار شامل آرم تاج Rolex به رنگ کریستال یاقوت کبود در ساعت 6 لیزر شده است، نام “Rolex” داخل حلقه فلزی در اطراف شماره ها، لوگو تاج Rolex به عنوان apiqué در 12، و شماره سریال در 6 قرار گرفته است.

کریستال هیچ پوشش غیر بازتابی ندارد و بنابراین خوانایی همواره ایده آل نیست. مواد درخشان بر روی عقربه ها و در شاخص های 3، 6 و 9 جهت گیری در تاریکی را تسهیل می بخشد. هیچ نمایش تاریخی وجود ندارد.

ساعت مچی های رولکس Rolex Oyster Perpetual 39

نبود آن شماره های صحیح را تضمین می کند، اما ممکن است برخی را از خرید این مدل بازدارد. اگر شما یکی از آنها هستید، Rolex یک نمونه دارای تاریخ را در نسخه های 36 و 41 میلی متری ارائه می دهد، هر کدام با یک بزرگنمایی اعداد بالای صفحه نمایش تاریخ و هر کدام به میزان قابل توجهی قیمت بالاتری دارد.

Oyster Perpetual 39 با مقاومت در برابر آب تا 100 متر، برای استفاده روزانه مناسب است.

با توجه به عدم نمایش تاریخ، عملکرد Oyster Perpetual 39 به طرز قابل توجهی ساده است. دکمه وسط، که به راحتی باز می شود، تنها دو موقعیت خارج شدن دارد: یکی برای هدایت موتور اصلی و دیگری برای تنظیم عقربه ها.

این مدل همچنین یک تابع توقف ثانیه ای را فراهم می کند که توازن را بر هم می زند و به همین ترتیب نیز عقربه ها را برای تنظیم زمان ثانیه ها تسهیل می بخشد.

نوار افقی زیر لوگو تاج مانند Rolex بر روی دکمه پیچ است. با مقاومت 100 متری آب، Oyster Perpetual 39 به اندازه کافی برای یک ساعت ورزشی زیبا و برای استفاده روزانه مناسب است.

اطلاعات از موتور ساعت رولکس اویستر

قسمت پشت Rolex Oyster Perpetual 39 به طور کامل حالت پیچ دار و چرخدنده ای است: در زیر آن کالیبر 3132 است. از نمونه پیشین خود (Caliber 3130) متفاوت است.

چرا که مدل های کوچکتر، 36 میلی متری و 34 میلی متری را قدرتمند می کند و جذب شوک Paraflex را فراهم میکند (Parachrom آلیاژ نایوبیم و زیرکونیم است؛ Paraflex یک دستگاه جذب کننده شبیه به شکل خاص است که هر دو در خانه ساخته شده اند.) نمونه 3132 بر اساس نمونه 3135 با نمایش تاریخ است که در داخل صفحه ساعت به کار گرفته می شود.

هر یک از این نمونه های تولید شده توسط رولکس یک انتخاب خوب است، اگر بخواهید فقط یک ساعت را خریداری کنید زیرا ساعت سازان همه آنها را در بین بهترین ساعت مچی های اتوماتیک در بازار قرار می دهد.

آنها به دلایل مختلف این تمایز را کسب می کنند: آنها کاملا قوی هستند؛ معماری آنها برای به حداکثر رساندن طول عمر طراحی شده است و آنها می توانند با دقت بسیار تنظیم شود. برای تنظیم نمایش عمودی، دو پیچ دندانه دار را می توان چرخاند.

آخر منحنی Breguet برای تعادل فنری بودن کمک می کند تا زمان دقیق در هر موقعیت، به عنوان مکانیسم خوب از طریق Microstella در تعادل باشد. مهم نیست که روتور شروع به چرخش در کدام جهت می کند، چرخ دنده های آنودایز شده قرمز سیم پیچ انرژی خود را با حداقل اصطکاک انتقال می دهد.

ساعت مچی رولکس Rolex Oyster Perpetual 39

تعادل فنری توسط میدان های مغناطیسی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. این جزء همچنین دارای توانایی مقابله با شوک ها و ارتعاشات 10 برابر موثرتر از ارتعاشات متعارف می باشد. سیستم جذب شوک Paraflex همچنین باعث تضعیف شوک ها نسبت به شوک های جذبی استاندارد می شود

مهندسی موتور و تزیینات به همان اندازه چشمگیر است. به عنوان مثال، یک انعکاس آفتاب، اتوماتیک بودن ساعت و روتور را به تصویر می کشد. دومی دارای سوراخ های ویژه Rolex است. بقیه اتصالات با دانه های دایره ای ربط داده شده اند، همچنین به عنوان “perlage” شناخته می شوند.

همه اتصالات و صفحات با رودیوم پوشیده شده اند و لبه های آنها تراشیده شده اند. سر های جلا داده شده پیچ ها بسیار زیبا هستند. Rolex متاسفانه برای قسمت پشت یک حالت جامد، نه شفاف، انتخاب کرد.

این یک دیدگاه دوست داشتنی از مکانیزم ها بود، در عین حال به طور همزمان برای خطاهای احتمالی آن را دشوار ساخت. آیا شما مایل به نادیده گرفتن یک موتور قابل مشاهده هستید اگر شما تنها و تنها یک ساعت را انتخاب کنید؟ هر خریدار بالقوه باید خودش به این سوال پاسخ دهد.

نمونه 3132 بر اساس نمونه آشنا 3135 با نمايش تاريخ است كه در زیر دریایی و ساعت ها به کار گرفته می شود.

نتایج ارزیابی به وضوح نشان می دهد که پنج موقعیت Rolex در هنگام تنظیم دقیق ساعت استفاده شد. نتایج به دست آمده تقریبا کامل بود، نه برای موارد بیهوده که در موضع غیرقابل پیش بینی “چپ” وجود داشت.

اگر این شماره بیهوده را از بین ببرید، یک انحراف میانگین محاسبه شده از صفر ثانیه در روز را خواهید داشت. حتی اگرانتخاب شما شامل شماره “تاج سمت چپ” باشد، نتایج نهایی به اندازه کافی دقیق هستند.

تحلیلی در باره رولکس اورجینال اویستر

اما درباره قیمت ؟ با کسر مبلغ 5700 دلار از حساب بانکی شما به شما کمترین هزینه را به دنیای ساعتهای مردانه Rolex تحویل خواهد داد. شما با پرداخت مبلغ قابل توجه 7150 دلار بیشتر برای نمونه با نمایش تاریخ به قطر 41 میلی متر بپردازید.

ساعت آزمایش شده ما بهترین نسبت سود و زیان را برای همه مدل های Rolex ارائه می دهد.

البته، مفهوم “یک و فقط یک ساعت” داستان ساختگی است. اگر شما مثل من هستید، همیشه با یک ساعت دیگر روحیه خواهید گرفت. شما برای آن دلسرد خواهید شد و تا زمانی که در نهایت آن را به دست آورید، به آن نگاه کنید. اما اگر شما به یک زندگی انحصار طلبی هولناک گرفتار شدید و مجاز به داشتن تنها یک مورد باشید، Rolex Oyster Perpetual 39 انتخاب خوبی خواهد بود.

البته فرض کنید که شما مایل به خرید یک نوع همراه با نمایش تاریخ با یک قسمت پشتی شفاف باشید اگر چنین باشد، پس این مدل یک ظاهر طراحی شده متناسب با هر موقعیت اجتمایی و هر زمان، ابعاد بزرگ و به اندازه و نه خیلی بزرگ، و موتور قوی و پیچیده خود به خود، اطمینان حاصل خواهید کرد که مچ دست شما مجهز به هر آنچه که روز یا شب به آن نیاز دارید مجهز شده است.

نتایچ نهایی

مشخصات:

تولید کننده: Rolex SA, Rue François- Dussaud 3–7, CH-1211 Geneva, Switzerland

شماره ارجاع: 114300 عملکرد: ساعت، دقیقه، ثانیه

موتور: اتوماتیک کالیبر 3132، کرونومتر، 28،800 VPH، 31 جواهر، عملکرد توقف های ثانیه، جذب شوک پارافلکس، تعادل پاراکرم فنری با منحنی Breguet، تعادل Glucydur با مهره Microstella برای تنظیم خوب، 48 ساعت قدرت ذخیره، قطر = 28.5 میلیمتر، ارتفاع = 5.37 میلیمتر

بدنه:استیل ضدزنگ 904L ، تخت، اما بازتاب دهنده نیست؛ کریستال یاقوت کبود، تاج Twinlock رشته ای؛ استیل ضدزنگ 904L در قسمت پشت بدنه؛ مقاوم در برابر آب تا 100 متر

دستبند و قلاب: دستبند Oyster با استیل ضد زنگ 904L با قلاب تاشو

نتایج امتیازات (انحراف در ثانیه در هر 24 ساعت)

جلورفتن عقربه ثانیه شمار +2

عقب آمدن عقربه ثانیه شمار +2

بالا رفتن تاج 0

پایین تاج -1

تاج چپ -5

تاج راست +2

بزرگترین انحراف نرخ 7

میانگین انحراف 0

دامنه متوسط:

موقعیت های مسطح 293 درجه

موقعیت مکانی 263 درجه

ابعاد: قطر = 39 میلیمتر، ارتفاع = 11 میلیمتر، وزن = 131 گرم

قیمت:5700 دلار

امتیازات:

دستبند و قلاب (حداکثر 10 امتیاز): دستبند استیل دست ساز ساخته شده به راحتی قابل استفاده است. 9

عملکرد (5): دکمه تنظیم برای کار کردن آسان است؛ تابع توقف ثانیه کمک می کند تا تنظیم سریع، ساده و دقیق زمان انجام شود. 5

بدنه (10): بدنه استیل به خوبی ساخته شده است به طور منظم پولیش شده و کناره های آن جلا بخشی شده است. 9

طراحی (15): طراحی اسپورت و معاصر 12

خوانا بودن (5): کریستال بازتاب دهنده تا حدودی از خوانایی کم می کند. 4

راحتی پوشش (10): هیچ چیز خراب یا خراشیده نشده: با وجود دستبند استیل، راحتی پوشیدن بسیار زیاد است. 10

موتور (20): قوی، دقیق وبه زیبایی تزئین شده 18

نتایج ارزیابی (10): ارزیابی دقیق است، اما خبرنگاران به عملکرد بهتر ازاین برای Rolex می خواهند. 7

ارزش کلی (15): مقرون به صرفه ترین انتخاب در Rolex برای مردان؛ نسبت هزینه و سود بسیار خوب است. 13

کل امتیاز: 87 امتیاز

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *