0

سنگ زبرجد چیست؟ خواص سنگ زبرجد (Peridot)

سنگ زبرجد چیست؟ خواص سنگ زبرجد (Peridot)

سنگ زبرجد چیست؟ (Peridot)

سنگ زبرجد یا پریدوت (Peridot) جزو معدود سنگ هایی است که به رنگ سبز زیتونی دیده می شود. سنگ پریدوت یکی از سنگ های باستانی خاورمیانه است که بیش از 4000 سال استخراج می شده و در گذشته از خواص سنگ زبرجد به عنوان طلسم خوش شانسی و افزایش ثروت و نعمت نیز استفاده می شد. این گوهر به علت رنگ خاص زیتونی خود در علم معدن شناسی به کانی الیوین(Olivine) نیز شناخته می شود. کریستال پریدوت از رنگ های روشن زرد و سبز تا سبز زیتونی دسته بندی می شود.

میزان رنگ این سنگ به این بستگی دارد که از چه مقدار آهن تشکیل شده است. الیوین بسیار رایج است اما سنگ زبرجد (پریدوت) با کیفیت، نادر و کمیاب است. زبرجد سنگ متولدین ماه آگوست به شمار می آید.

انگشتر سنگ زبرجد (پریدوت)

خواص سنگ زبرجد

خواص سنگ زبرجد زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ زبرجد را بیان کرده ایم:

  1. سنگ زبرجد موفقیت و کامیابی را جذب می‌کند.
  2. سنگ زبرجد خلق و خوی شما را افزایش می دهد.
  3. سنگ زبرجد به شما کمک می کند تا بهترین زندگی را تجربه کنید.
خواص سنگ زبرجد (Peridot)

از دیگر خواص زبرجد این است که سرشار از موفقیت و کامیابی می باشد. با این حال انرژی آن نه تنها سرمایه و منابع را تحت تاثیر قرار نمی دهد، بلکه تمامی زمینه های زندگی شما را که برای شما مناسب و سالم باشد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

انرژی سنگ زبرجد گرم و روشن است، مانند دراز کشیدن زیر آفتاب در روز بهاری. این سنگ انرژی را برای زندگی کاری و کسب و کار شما فراهم می کند و به شما کمک می کند تا موفقیت های خود را گسترش دهید. سنگ زبرجد یک جواهر سنگ فوق‌العاده‌ای برای استفاده در مصاحبه ها خواهد بود و به شما کمک می‌کند بهترین قدم را برداشته و احساسات مثبت را در آن اتاق افزایش دهید.

انگشتر سنگ زبرجد (پریدوت)
زرسی برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *