0

سنگ لابرادوریت چیست؟ خواص سنگ لابرادوریت (Labradorite)

سنگ لابرادوریت چیست؟ خواص سنگ لابرادوریت (Labradorite)

سنگ لابرادوریت چیست؟ (Labradorite)

سنگ لابرادوریت (Labradorite) یکی از اعضای گروه های معدنی فلدسپات که شامل سنگ ماه، سنگ خورشید و آمازونیت است به شمار می‌آید.

این سنگ ترکیبی از رنگ های خاکستری خال خال به همراه لکه های درخشان می باشد که رنگ های آبی، سبز و گاهی اوقات زرد و بنفش را از خود به نمایش می‌گذارد. چگونگی ظاهر تکه سنگ های لابرادوریت بیشتر به چگونگی برش دادن آنها بستگی دارد.

ظاهر درخشان لابرادوریت از زاویه ای به زاویه دیگر متفاوت است و رنگ آن یادآور سرخی شفق هنگام سپیده دم است همچنین به عنوان نورهای شمالی شناخته می شود.

اسپکترولیت انواعی از سنگ لابرادوریت به شمار می‌آید. سنگ لابرادوریت خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ لابرادوریت اشاره می کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

انگشتر سنگ لابرادوریت (Labradorite)

خواص سنگ لابرادوریت

خواص سنگ لابرادوریت بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ لابرادوریت را بیان کرده ایم:

  1. حمایت از کارهای ذهنی و روانی مانند شهود بصیرت و ارتباط برقرار کردن با راهنماهای روحانی
  2. سنگ لابرادوریت شما را در برابر انرژی های منفی محافظت می کند.
  3. سنگ لابرادوریت کمک می کند تا خودتان را با اهداف الهی سازگار کنید.

سنگ لابرادوریت حال و هوای شما را از انرژی های منفی پاک کرده و شما را از اینگونه انرژی ها محافظت می کند و از فعالیت‌های چاکرای سوم چشم حمایت و پشتیبانی می کند.

به عبارت دیگر لابرادوریت سنگ ایده آل برای هر گونه کارهای روانی و جادویی مانند دسترسی به خاطرات گذشته زندگی، ارتباط برقرار کردن با راهنماهای روحانی، پیشگویی، مسافرت‌های خیال‌انگیز و روشن بینی محسوب می‌شود.

سنگ لابرادوریت (Labradorite)

زندگی کردن در یک جهان سحر آمیز

حتی اگر شما نمی توانید به طور فعال فعالیت های روحی و روانی انجام بدهید حمل کردن لابرادوریت می تواند به شما کمک کند تا هماهنگی را به دست آورده و به طور کلی یک زندگی با کیفیت جادویی به شما عرضه کند.

سنگ لابرادوریت همچنین به شما کمک می کند تا به مهلت های الهی اعتماد کنید و در حالت آرامش خاطر قرار بگیرید.

انگشتر و دستبند سنگ لابرادوریت (Labradorite)

محافظت از انرژی های منفی

سنگ لابرادوریت شما را از موجودات مضر که اطراف شما را احاطه کرده اند محافظت می کند.

لابرادوریت به طور بارزی برای روح و روان و کسانی که با انرژی های مختلف سر و کار دارند بسیار مفید است. البته اگر کار یا زندگی، شما را در مکانی قرار داد که ممکن است ارواح و یا جایی که احساسات منفی بسیاری وجود داشته باشد ، استفاده کردن از سنگ لابرادوریت بسیار مناسب خواهد بود؛ زیرا موجودات مضر بیشتر به ترس و ناامیدی گرایش دارند.

نمونه هایی نیز وجود دارد که می‌توان به بیمارستان ها، زندان ها و یا سروکار داشتن با جمعی که با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند اشاره کرد.

خواص سنگ لابرادوریت (Labradorite)

بینایی درونی

بهترین روش برای استفاده از لابرادوریت برای تحریک بینایی این است که دراز بکشید و لابرادوریت را بر روی سومین چاکرای چشم خود قرار دهید (در وسط پیشانی خود).

زمانی که این کار را انجام دادید اگر شما احساس پوچی کردید یک سنگ زمینی مانند یک یشم قرمز، کوارتز دودی، یا تورمالین سیاه را بر روی چاکرای ریشه خود قرار دهید.

سنگ لابرادوریت همچنین برای کارهای درونی و خودآگاهی بسیار مفید خواهد بود. این سنگ کمک می کند تا مواد ناخودآگاه را به سمت بالا بیاورید تا بهبودی حاصل شود.

اگر شما خود را در الگوهای همیشگی و عادی پیدا کردید به طوری که نمی توانید پی ببرید چگونه تغییر حاصل کنید تفکر کردن به همراه سنگ لابرادوریت می‌تواند به شما بینشی در درون علل ریشه‌ای به ارمغان بیاورد تا بتوانید دریابید که چگونه می توان آن را بهبود بخشید.

گوشواره سنگ لابرادوریت (Labradorite)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *