0

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

در اینجا پنج چیز که باید در مورد ساعت اودمار پیگه (Audemars Piguet) بدانید را ذکر می‌کنیم:

این چیزی نیست که معمولا در یک ساعت ورزشی برند ورزشکار ستاره انتظار می رود. “King James’s” Audemars Piguet عمدتا سیاه نیست؛ رنگ تیم فعلی یا شماره پیراهن ورزشی اش را نشان نمی دهد؛ هیچ نشانه واضحی از ورزش او را ندارد (یعنی گوی بیس بال در Randy Johnson’s Ulysse Nardin دست دوم یا الگوی بسکتبال هم تیمی های Dwyane Wade’s Hublot جیمز)؛ و حتی عمدتا بزرگ نیستند (قاب بطور متوسط ۴۴ میلیمتر قطر دارد).

انتخاب طرح رنگی خاکستری روشن (در یک نور مشخص تقریبا سفید مایل به خاکستری به نظر می رسد) برای صفحه و بند ساعت در ترکیب با رنگ رزگلد، از طراحی شخص لبران جیمز آمده است.

ستاره Cavs (و پیشتر میامی هیت) بخاطر ظاهر خشن اما شیک خود در خارج از میدان بسکتبال شناخته می شود. و برای ساعتی که نام او را با خود دارد، ترجیح می دهد که با ظاهری، خارج از زمین بازی٬ باشد، ساعتی که بتواند آن را با لباس رسمی استفاده کند.

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

من عاشق بند آن هستم لبران جیمز در رونمایی Audemars Piguet’s اظهار می کند٬ ما در مورد گزینه های مختلف صحبت کردیم و فکر می کنم خاکستری رنگ مناسبی است. در ابتدا واقعا فکر نمی کنید که رنگ طلایی صورتی و خاکستری با هم خوب باشند اما وقتی این دو را در این ساعت و با این سبک مطابقت می دهید، یک ترکیب بی نظیر بدست می آید.

حسی از گرانبها بودن – اما فقط یک لمس. LeBron نه تنها می خواهد بیشتر از ورزشی بودن، شیک پوش باشد بلکه برخلاف بعضی از سلبریتی ها ساعت هایی را تایید می کند که بیش از آنکه زرق و برق داشته باشند، ظریف باشند.

دکمه زمان سنج در ساعت ۲ تنها قسمتی در ساعت Audemars Piguet Royal Oak Offshore است که تقریبا محتاطانه و با ظرافت با الماس تزیین شده است. هر دو دکمه های زمان سنج به همراه پیچ تنظیم ساعت از سرامیک سیاه ساخته شده اند.

دکمه زمان سنج با مجموعه ای از الماس روی آن که تنها اشاره ای به ظرافت دارد

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

در قاب ساعت از ترکیب دو ماده کمیاب استفاده شده است. این ساعت با قاب هشت ضلعی مشهور خود و صفحه طرحدار “mega-tapisserie” همچنان بعنوان یک بلوط دریایی سلطنتی ( Royal Oak Offshore) به سرعت قابل تشخیص است.

قاب به رنگ رزگلد 18k است و حلقه ای از تیتانیم صیقلی با هشت پیچ روی آن که رنگهای خاکستری را در صفحه و بند نمایان می کند. پایه نگهدارنده دکمه های زمان سنج رزگلد را با خاکستری ترکیب می کند. کریستال یاقوت کبود دارای پوشش ضدانعکاس است.

قاب مقاوم در برابر آب تا عمق ۱۰۰ متری می باشد. عددهای عربی بکار رفته و دسته ها نیز رزگلد 18k است.
حرکت پیچیده، بسیار تزیین شده و روی صفحه نمایش است. ساعت Royal Oak Offshore LeBron James Limited Edition شامل مکانیسم اتوماتیک ۳۸۴۰/۳۱۲۶ Audemars Piguet است که نمایشگر تاریخ را نیز دارد ( در پنجره ای در ساعت ۳ صفحه ساعت)، ثانیه شمار کوچک (در ساعت ۱۲) و زمان سنج (با شمارنده در ساعت ۶ و ساعت ۹).

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

مکانیسم حرکتی ساعت به قطر ۲۶ میلیمتر، ضخامت ۷.۱۶ میلیمتر و متشکل از ۳۶۵ قسمت و ۵۹ جواهر است. دارای فرکانس ۲۱،۶۰۰ vph و ذخیره انرژی ۵۵ ساعت است.

تزیینات آن شامل غلتکهای دایره در صفحه اصلی، côtes de Genève روی پلهای خمیده و بخش نمایانی از مکانیسم حرکتی چرخنده های طلایی 22k با روکش گالوانیک آنتراسیت و لوگوی برجسته، AP مربوط به Audemars Piguet. مکانیسم حرکتی از طریق قاب پشتی ساعت که امضای لبران جیمز به رنگ آبی روی آن حک شده است، قابل رویت می باشد.

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

امضای لبران جیمز به رنگ آبی روی قاب پشتی نمایان است

مکانیسم حرکتی ۳۸۴۰/۳۱۲۶ ساعت Audemars Piguet

اگر قصد خرید آن را دارید، به ظاهری آراسته و شاید کمی شانس نیاز خواهید داشت.
از ساعت Audemars Piguet Royal Oak Offshore LeBron James limited edition تنها ۶۰۰ عدد در سراسر دنیا وجود دارد. قیمت ساعتی همانند ساعت ورزشکاری که چهار بار قهرمان NBA MVP و دوبار قهرمان جام جهانی است ۵۱،۵۰۰ دلار است.

اودمار پیگه می گوید که ساعت مچی لبران جیمز برای نمایش هر دو منظر، فیزیکی و اغواکنندگی، ورزشکار بجای: تمرین در تستوسترون خالص است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *