0

سنگ سیترین چیست؟ خواص سنگ سیترین (Citrine)

سنگ سیترین چیست؟ خواص سنگ سیترین (Citrine)

سنگ سیترین چیست؟ (Citrine)

سیترین سنگی زرد از انواع کوارتز است. سیترین های طبیعی بسیار نادر است و بیشتر سیترین هایی که شما در مغازه ها مشاهده می کنید آمیتیست یا کوارتز دودی حرارت داده شده است که از انواع رایج کوارتز به شمار می آید.

سیترین طبیعی مایل به رنگ شفاف یا رنگ دودی است و سرتاسر آن دارای رنگ های یکسانی می باشد در حالی که قسمت فوقانی سیترین حرارت داده شده مایل به کهربایی تیره تر و نارنجی روشن و قسمت زیر آن سفید نیمه شفاف است.

سنگ سیترین حرارت داده شده ارزان قیمت تر از سیترین های طبیعی است. سنگ سیترین خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ سیترین اشاره می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

گوشواره های سیترین کیت میدلتون

خواص سنگ سیترین 

خواص سنگ سیترین بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواص سنگ سیترین را بیان کرده ایم:

  1. سیترین یکی از بهترین سنگ هایی است که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را به شکل فیزیکی آشکار نمایید.
  2. سنگ سیترین نیروی اراده و احساس قدرت شخصی شمارا برای غلبه بر موانع تقویت می کند.
  3. سیترین کمک می کند هرگونه سد و موانعی که در مقابل شما قرار می گیرد را از بین ببرید.
خواص سنگ سیترین (Citrine)

سیترین یک سنگ آشکار کننده و کلاسیک است. این سنگ خلاقیت و تصورات شما را فعال می کند و اراده شما را مستحکم و قوی می کند تا خلاقیت خود را از طریق موفقیت های جهانی و واقعی مشاهده کنید.

همین باعث شده است که سنگ سیترین یکی از بهترین سنگهای موجود باشد تا به شما کمک کند که پروژه های خلاقانه را از طریق نتیجه و ثمره آن ملاحظه نمایید.

سیترین سنگی پر انرژی و شاداب است که استفاده کردن حمل کردن آن در فصل زمستان بسیار عالی و فوق العاده به نظر می آید.

سیترین طبیعی اغلب به صورت ترکیبی به همراه کوارتز دودی یافت می شود و آن را سیترین دودی می نامند. این ترکیب خواص پاکسازی کوارتز دودی را به همراه آورده و کمک می‌کند تا اولین چاکرا خود را پاک و متعادل سازید.

سنگ سیترین به شما کمک می کند تا هر گونه مسائلی که شما ممکن است داشته باشید را حل و فصل می کند.

گوشواره های سیترین ادل

آیا سیترین حرارت داده شده ساختگی است؟

سنگ سیترین طبیعی به لحاظ فنی توسط حرارت‌های دیگر اشکال کوارتز ساخته می شود. البته این عمل توسط گرمای حرارتی زمین انجام می شود.

بسیاری از کارکنان سنگ کریستالی گزارش داده‌اند که سیترین های طبیعی و حرارتی دارای انرژی و اثرات متفاوتی هستند اما همه آنها خواص درمانی یکسانی از خود به اشتراک می‌گذارند.

این سنگ ها را آزمایش کنید تا آنچه که برای شما کاربرد دارد را پیدا کنید.

انگشتر سیترین
زرسی برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *