0

روش استفاده از سنگ ها در چاکراهای بدن انسان

روش استفاده از سنگ ها در چاکراهای بدن انسان

سنگ های با ارزش سبب پرتو افکنی در چاکراهای بدن انسان می شوند و حتی ارتعاش بسیار ضعیف و رنگ در سنگ ها برای درمان مفیداند.

در استفاده از سنگ ها به شفابخش بودن و انرژی و قدرت بی کران آن ها در درمان بیماری خود، باید ایمان کامل داشته و با اعتقاد به این کار پرداخت.

دیگر آن که هر شخصی باید خودش، سنگش را انتخاب کند و این انتخاب ممکن است بزرگ،کوچک، تراش خورده و یا صیقل نایافته باشد.

اگر سنگی برای شخصی تاثیرات خوبی داشت، دلیل آن نیست که برای شما مفید باشد و باید بین شما و سنگی که انتخاب می کنید جاذبه و کششی وجود داشته باشد.

سوم آن که زمانی را باید انتخاب کرد که ذهن مشغول نبوده و مکان، ساکت و آرام باشد.

چهارم آنکه لباس باید راحت و آزاد باشد و حتی الامکان باید از لباس های نخی استفاده کرد و برای نتیجه گیری، بهتر است از سنگ هایی با قطعات خیلی کوچک استفاده نگردد.

حال برای این کار، نخست دراز بکشید، بالشی زیر سر و بالشی نیز زیر زانوها بگذارید و در رهایی کامل، سنگ را بر روی چاکرای مخصوص قرار دهید. در این حال ، چشم ها را ببندید و نفس های عمیق بکشید و در هنگام دم، فکر کنید که تن درستی و انرژی به بدن شما وارد می شود و در هنگام بازدم تلقین کنید که انرژی های منفی و خستگی ها و بیماری از وجود شما بیرون می رود.

در ضمن این کار، قدرت فکری خود را متمرکز کنید و به انرژی هایی بیندیشید که از طریق سنگ به شما منتقل می شود. (برای چاکرای انتهای سر باید سنگ را بر روی سر در حالت خوابیده به طوری که روی زمین قرار گرفته بگذارید.)

در این حال از ارتعاشات سنگ ها عمل می کنند و بدن در وضعیت رهایی کامل قرار می گیرد. غالبا برای هر چاکرا، سنگی مناسب با رنگ آن چاکرا استفاده می شود.

لازم به ذکر است از آنجا که سنگ ها ارتعاشات منفی و مثبت را جذب می کنند، باید آن ها را پاکسازی نمود لذا به یکی از این شیوه ها می توان عمل کرد:

  1. گذاشتن سنگ برای مدتی در زیر آب سرد جاری
  2. گذاشتن مستقیم سنگ در زیر نور آفتاب
  3. قرار دادن سنگ در نمک دریا و سپس شستن آن

البته همه این روش ها را درباره هر سنگ و یا جواهری نمی توان به کار برد، زیرا ممکن است بعضی از این عوامل برای آنها مضر باشد و به تخریب آن ها انجامد.

زرسی برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *