0

سنگ آمیتیست چیست؟ خواص سنگ آمیتیست (Amethyst)

سنگ آمیتیست چیست؟ خواص سنگ آمیتیست (Amethyst)

سنگ آمیتیست چیست؟ (Amethyst)

سنگ آمیتیست (Amethyst) در سراسر جهان پیدا می شود و از ۲۵ هزار سال قبل از میلاد مسیح از این سنگ به عنوان جواهر استفاده می کردند. این سنگ بنفشی و با ارزش نیز در زمان گذشته در تزیین تاج ها، عصاها و حلقه های سلطنتی و سینه بند اسب و غیره مورد استفاده قرار می گرفت سنگ آمیتیست در دو نوع بنفش کمرنگ و بنفش پر رنگ نیز وجود دارد. سنگ آمیتیست خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ آمیتیست اشاره می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

سنگ آمیتیست (Amethyst)

خواص سنگ آمیتیست

خواص سنگ آمیتیست زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ آمیتیست را بیان کرده ایم:

  1. سنگ آمیتیست به شما کمک می کند که الگو های منفی را در زندگی خود تغییر دهد.
  2. سنگ آمیتیست انسان را در برابر انرژی های منفی محافظت می کند.
  3. پشتیبانی از شهود و اتصال به روح
گردنبند آمیتیست

آمیتیست سنگی برای راهنمایی های معنوی

سنگ آمیتیست (Amethyst) به دلایل منطقی یکی از شناخته شده ترین سنگ ها در زمینه درمان کردن و شفا دادن است. آمیتیست یکی از سنگ های فوق العاده و همه منظوره ای برای کار کردن با انرژی های ذهنی و روانی محسوب می شود. زیرا سنگ آمیتیست از شهود و قرب الهی که بالاترین سطح هوشیاری محسوب میشود حمایت می کند، در حالی که به طور همزمان هنگامی که شما خود را آماده می کنید که اطلاعاتی را دریافت کنید از شما در برابر انرژی منفی محافظت می کند.

آمیتیست سنگی برای تغییر الگو های منفی

سنگ آمیتیست از تعادل روحی و روانی انسان پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند که با چشم باز و با راهنمایی زیاد و شهود کافی تصمیم بگیرید.

بنابراین اگر می خواهید الگو های منفی مانند اعتیاد و عادت بد را تغییر دهید، سنگ آمیتیست می تواند شما را در این مسیر حمایت کند. سنگ آمیتیست شما را قادر می سازد تا عوامل ریشه ای را در پشت اینگونه الگوها را شناسایی و در صورت لزوم آنها را تغییر دهید. سنگ آمیتیست به شما کمک می کند که درس خود را کامل کنید و تصمیمات مسئولانه و خاصی را در پیش بگیرد.

سنگ آمیتیست (Amethyst)

آمیتیست سنگی برای درمان تشویش و اضطراب

سنگ آمیتیست همچنین می تواند به اضطراب و خشم کمک کند. و شما را کمک خواهد کرد که بفهمید که چرا شما چنین حسی را دارید.

به طور کل آمیتیست کمک می کند که جهت خود را از خلق و خوی بد و ناگوار به خلق و خوی روشن و مطلوب تغییر دهید.

سنگ آمیتیست یکی از بهترین سنگ های مقدسی در زمینه خود مراقبتی محسوب می شود.

چگونه از سنگ آمیتیست استفاده کنیم؟

سنگ آمیتیست انرژی های اطراف شما را پاکسازی کرده و انرژی های منفی را جذب و از بین می برد، سنگ آمیتیست به شما کمک می کند که راهنمایی های را معنوی بدون آنکه گیج و پریشان خاطر شوید دریافت کنید. همین باعث شده که آمیتیست یک سنگ ایده آل باشد و بتوان از آن در مواقع تفکر و اندیشه نگه استفاده و یا آن را هنگام هرگونه فعالیت های معنوی به خصوص، در ارتباط برقرار کردن با راهنمایان روحانی آن را استفاده کرد.

آمیتیست همچنین یک سنگ فوق العاده ای است که در محیط اطراف شما قرار گرفته تا فضا را از انرژی های منفی پاک کند.

زرسی برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *