0

سنگ آپاتیت چیست؟ خواص سنگ آپاتیت (Apatite)

سنگ آپاتیت چیست؟ خواص سنگ آپاتیت (Apatite)

سنگ آپاتیت چیست؟ (Apatite)

از لحاظ شیمیایی، سنگ آپاتیت یک فسفات کلسیم محسوب می شود که همان ماده معدنی است که استخوان و مینای دندان را تشکیل می دهد این سنگ عمدتا از لحاظ صنعتی به عنوان منبع فسفر برای کود استفاده می شود. تنها یک مقدار کمی از آپاتیت ها در جواهرات به کار گرفته و یا به عنوان جواهر سنگ از آن استفاده می شود زیرا بیشتر آپاتیت ها در اجسام بزرگ تر کشف نمی شوند.

آپاتیت ها نرم هستند و می توانند شکسته شوند.

بنابراین در جواهرات زمینه و شکل ظاهری آن بسیار مهم است. این سنگ معمولا برای تراشکاری بسیار نرم است و بهترین تکه جواهری است که فضای زیادی را اشغال نمی کند.

در ارزیابی قیمت آنها، می توان گفت که سنگ های پر رنگ تر گران قیمت تر می شوند. سنگ آپاتیت خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ آپاتیت اشاره می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

سنگ آپاتیت چیست؟ خواص سنگ آپاتیت (Apatite)

خواص سنگ آپاتیت

خواص سنگ آپاتیت بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواس سنگ آپاتیت را بیان کرده ایم:

  1. سنگ آپاتیت در کمک کردن به رویاهای به یادماندنی در ذهن و توانایی های فیزیکی نقش دارد.
  2. تطهیر و فعال کردن سومین چاکرای چشم
  3. حل الگو های کارمیک (karmic)
انگشتر آپاتیت

آپاتیت آبی بر روی ذهن و روان بدن کار می کند تا به توانایی ما بیافزاید و باعث شود که ما به ابعاد روحانی، دریافت وحی، بینش و بصیرت متصل شده و به آن دست یابیم.

سنگ آپاتیت برای خاطرات گذشته زندگی، مسافرت های خیال انگیز و خواب های رویایی بسیار مفید است.

تنها با کسب کردن مقداری دانش سنگ آپاتیت به ما کمک می کند از این دانش برای تغییر الگوهای زندگی فعلی خود استفاده کنیم.

به عنوان مثال با کار کردن از طریق مشکلات فعلی در رویاهایمان یا حل کردن آن مسائل از زندگی پیشین خود.

از طریق فعال سازی سومین چاکرای چشم، سنگ آپاتیت بینش و بصیرتی را همراه با مسائل و مشکلات فعلی ما به وجود آورده و ما را در حل فصل کردن این مشکلات تشویق می کند.

به طور کلی سنگ آپاتیت محرکی برای ذهن محسوب می شود. این سنگ از بهترین عملکرد ذهنی انسان حمایت و پشتیبانی می کند.

سنگ آپاتیت انرژی های زیادی را در ما به وجود می آورد که به ما کمک می کند احساس اعتماد به نفس داشته باشیم که بتوانیم مشکلاتمان را رفع کرده، عادت های بدمان را تغییر دهیم، و یک زندگی را بسازیم که متعادل شده و سالم باشد.

سنگ آپاتیت چیست؟ خواص سنگ آپاتیت (Apatite)

چگونه از سنگ آپاتیت استفاده کنیم؟

به علت ‌چگونگی تاثیر سنگ آپاتیت بر روی سومین چاکرای چشم، استفاده از این سنگ در هنگام تامل و تفکر کردن بسیار مناسب است.

شما می توانید این سنگ را در دست خود نگه دارید یا اینکه دراز کشیده و آنرا بر روی چشم سوم خود (پیشانی) قرار داده. شما همچنین می توانید آنرا حمل کرده و یا اینکه از آن به عنوان یک تعویض استفاده کرده و در مواقعی که شما نیاز به پیش بینی آینده دارید سنگ آپاتیت به شما کمک می کند که بهترین تصمیم را بگیرید و موقعیت هایی که شما در آن نیاز به هوشیاری دارید را هدایت و رهبری کنید.

زرسی برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *