0

سنگ آمازونیت چیست؟ خواص سنگ آمازونیت (Amazonite)

سنگ آمازونیت چیست؟ خواص سنگ آمازونیت (Amazonite)

سنگ آمازونیت چیست؟ (Amazonite)

سنگ آمازونیت یک فلدسیات آبی و سبز رنگی است که گروهی تشکیل شده از سنگ قمری و سنگ خورشیدی است‌. سنگ آمازونیت یک سنگ مات به همراه خط بندی های سفید است. سنگ آمازونیت به راحتی شکسته می شود بنابراین معمولا آنرا به کابوچون تبدیل می کنند به جای آنکه آنرا تکه تکه و تراش دهند‌. سنگ آمازونیت گران قیمت نیست. از سنگ آمازونیت بیش از چهل هزار سال در تولید جواهرات استفاده می کنند. سنگ آمازونیت خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ آمازونیت اشاره می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

انگشتر آمازونیت

خواص سنگ آمازونیت

خواص سنگ آمازونیت بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواص سنگ آمازونیت را بیان کرده ایم:

  1. سنگ آمازونیت به شما کمک می کند که آنچه در قلبتان وجود دارد بیان کنید.
  2. کمک به رفع کردن تضاد و ناسازگاری های درونی
  3. حمایت از قدرت درونی

سنگ آمازونیت از کشف و سخن گفتنِ خودِ حقیقی شما که به نوعی که دلسوز، مهربان و اغلب الهام بخش می باشد حمایت می کند.

سنگ آمازونیت یک نوع سنگی با نماد صلح و وحدت است اما یک صلحی که از قدرت درونی و وحدت ناشی می شود و بر پایه اعتبار استوار است نه انطباق.

سنگ آمازوتیت چیست؟ خواص سنگ آمازوتیت (Amazonite)

سنگ آمازونیت (Amazonite) ویژگی هایی چون مهربانی دلسوزی و خودبیانگری صادقانه را با یکدیگر در هم می آمیزد تا ارتباطات را بهبود ببخشید. سنگ آمازونیت به شما کمک می کند که آنچه در قلبتان وجود دارد را بیان کنید، در حالی که از توانایی شما در درک نقطه نظرات و نگرش دیگران حمایت کرده و به شما کمک خواهد کرد که تضاد و ناسازگاری ها را با ابزار صلح آمیز حل کنید.

سنگ آمازونیت همچنین گفتن حقیقت را برای شما راحت و آسان می کند. سنگ آمازونیت به رفع کردن تضاد ها و آشکار کردن حقایق درونی کمک می کند. سنگ آمازونیت در پیدا کردن و بیان کردن مرز های خود و ایستادن برای نیاز هایی که دارید کمک می کند.

آیا شما می خواهید بنویسید، صحبت کنید، آموزش دهید یا آواز بخوانید؟ سنگ آمازونیت به شما کمک می کند تا هدایای الهام بخش و منحصر به فرد خود را پیدا کنید و از شما حمایت می کند که تا آنها را با جهان به اشتراک بگذارید.

سنگ آمازونیت شما را تشویق می کند تا بدون ترس عمیق ترین شخصیت حقیقی خود را جلو ببرید و این یک رضایت و تمایلی است برای به اشتراک گذاشتن حقیقت خود که دیگران را ترغیب خواهد کرد.

چگونه از سنگ آمازونیت استفاده کنیم؟

سنگ آمازونیت را بر روی چاکرای گلو قرار داده تا چاکرای گلو خود را متعادل سازید. اگر شما با خود معتبر ساختن در حال دسته پنجه نرم کردن هستید تا بتوانید آنرا با خود وفق دهید و اینکه تمایل به چیزهایی دارید که برای شما مناسب نیست سنگ آمازونیت یک سنگ بسیار مناسبی برای استفاده منظم است.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *