0

سنگ فلوریت چیست؟ خواص سنگ فلوریت (Fluorite)

سنگ فلوریت چیست؟ خواص سنگ فلوریت (Fluorite)

سنگ فلوریت چیست؟ (Fluorite)

سنگ فلوریت (Fluorite) در رنگ های مختلفی تشکیل می شود و می تواند شفاف و نیمه شفاف باشد.

برخی از فلوریت ها خاصیت تششع ماهتابی دارند، به این معنی که این سنگ اگر در معرض نور ماورا بنفش قرار بگیرد می تواند از خود نور بیرون دهد. این به این معنی است که در زیر نور سیاه می تابد. سنگ فلوریت یک سنگ نسبتا نرمی است مانند تمامی کریستال های نازک و نرم، بسیار مهم و قابل توجه است تا آنرا به دقت نگه داری کنید تا توسط کریستال های سخت تر دچار خراشیدگی نشود. سنگ فلوریت خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ فلوریت اشاره می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

سنگ های فلوریت (Fluorite)

خواص سنگ فلوریت

خواص سنگ فلوریت زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواص سنگ فلوریت را بیان کرده ایم:

  1. سنگ فلوریت اضطراب و به هم ریختگی ذهنی را کاهش می دهد و به شما در تمرکز کردن کمک می کند.
  2. سنگ فلوریت توانایی ذهنی شما را افزایش می دهد و توانایی یادگیری را در شما ایجاد می کند.
  3. سنگ فلوریت ایده ها و نگرش های ذهنی را متعادل می سازد.

سنگ فلوریت برای تمامی مهارت های ذهنی مفید است، از مطالعه کردن گرفته تا تصمیم گیری کردن. سنگ فلوریت برای استفاده در کارها یک کریستال ایده آل محسوب می شود. به عنوان مثال اگر که شغل شما نیاز به تفکر عمیق و تجزیه تحلیل داشته باشد می توانید آنرا در کشوی میز دفتر خود نگهداری کنید. یا اینکه بخواهید برای یکبار بسیاری از افکار پیچیده را در ذهن خود نگه دارید استفاده از این سنگ بسیار مفید خواهد بود.

فلوریت سبز (Green Fluorite)

نظم و ترتیب

سنگ فلوریت با تشخیص و بینش به شما کمک می کند، که می تواند شامل تصمیم گیری درباره آنچه باید بماند یا برود بشود و یا اینکه دوست دارید کدام افراد در زندگی شما باشد.

اگر شما در میان بسیاری از ایده ها، احساس پراکندگی و سردرگمی می کنید و یا اینکه اگر بسیار دشوار است که آرامش خاطر را بدست آورید و تمرکز کنید سنگ فلوریت همچنین می تواند در این موارد به شما یاری برساند.

سنگ فلوریت به شما در سازماندهی کردن افکارتان کمک می کند .این سنگ به شما کمک کرده تا بهترین مسیر را انتخاب کنید و آن را پیوسته دنبال کنید. این سنگ حتی می تواند به افرادی که با اهداف زندگیتان درگیر هستند کمک کند.

گردنبند فلوریت (Fluorite)

تمرکز و یادگیری

سنگ فلوریت به شما در تمرکز کردن کمک شایانی می کند. این سنگ به شما کمک می کند که خوش بین باقی بمانید و توانایی بهترین انتخاب را در مدت زمان سریع تری داشته باشید.

اگر شما در حال خواندن برای یک آزمون می باشید و یا در حال تعلیم برای یک کار هستید، نگه داشتن مقداری سنگ فلوریت در کنار خود نیز توصیه می شود. این سنگ به شما کمک می کند تا اطلاعات را حفظ کرده و به یاد بسپارید. و اینکه ایده های پیچیده را خلاصه کنید.

ادغام روحی و روانی

سنگ فلوریت باعث می شود تا انرژی های آشفته و بی سامان را تطبیق دهید. این شامل کمک کردن به دو نمیکره مغز که با یکدیگر کار می کنند می شود. همین کار منجر به بالا رفتن عملکرد ذهنی می شود و این توانایی را می دهد تا بینش های خلاق و تحلیلی را ترکیب کرده تا بتوان از آن نتایج جدیدی دریافت کرد.

این سنگ همچنین به شما کمک می کند تا تضاد و کشمکش های درونی را که منجر به عدم وضوح و روشنی می شود را بر طرف کنید.

نگین فلوریت (Fluorite)

تشخیص احساسی و عاطفی

اگر شما توسط احساساتتان رنجیده خاطر شدید و در صدد آن باشید که آن احساس را تشخیص بدهید ولی انجام این کار دشوار باشد و نتوانید آنرا انجام دهید، سنگ فلوریت می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

این سنگ از شما حمایت می کند تا تفکر کنید که چه چیزی باعث شده شما چنین احساسی داشته باشید و سپس یک برنامه ای بچینید تا با آن مقابله کنید. این سنگ بویژه برای اضطراب و نگرانی درباره آینده نیز بسیار مفید است.

پاکسازی

سنگ فلوریت حس سردرگمی و نگرانی و یا الگوهای انرژی که ممکن است باعث ایجاد آن شود را از بین می برد. این سنگ کمک می کند تا ذهن را از سردرگمی، سرافکندگی، اضطراب و ذهن های تیره و تار را پاک کند و از بین ببرد.

دستبند فلوریت (Fluorite)
زرسی برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *