0

سنگ آکوامارین چیست؟ خواص سنگ (Aquamarine)

سنگ آکوامارین چیست؟ خواص سنگ (Aquamarine)

سنگ آکوامارین چیست؟ (Aquamarine)

آکوامارین یک سنگ با رنگ آبی کم رنگ است. هنگامی که آکوامارین کم رنگ دارای شفافیت کامل نبوده می تواند ارزان قیمت باشد، رنگ پر رنگ این سنگ گران قیمت تر می باشد. گاهی اوقات سنگ توپاز آبی به عنوان سنگ آکوامارین فروخته می شود؛ زیرا این دو سنگ می توانند کاملا با هم مشابه باشند. در حالی که امکان دارد آکوامارین های مصنوعی وجود داشته باشند، معمولا ارزش آن را ندارد تا با توجه به مقدار طبیعی آکوامارین آنها را تولید کرد. سنگ آکوامارین یک سنگ حرارتی است تا بتواند رنگ خود را تثبیت کند. سنگ آکوامارین خواص زیادی دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل به خواص سنگ آکوامارین اشاره می کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

انگشتر آکوامارین (Aquamarine)

خواص سنگ آکوامارین

خواص سنگ آکوامارین زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ آکوامارین را بیان کرده ایم:

  1. به شما کمک می کند تا خود را از غم و اندوه و در هم ریختگی رها کنید.
  2. به شما کمک می کند تا تاثیرات آسیب از خشم و ترس را به ویژگی هایی چون مهربانی و دلسوزی تغییر دهید.
  3. دسترسی پیدا کردن به قدرت الهی زنانه برای دگرگون ساختن و شفا دادن

هر چند آکوامارین موارد استفاده بسیاری دارد اما قویترین انرژی های آن در حوزه گشایش روان است. اگر شما به افکار و ارتعاشات دیگر افراد حساسیت دارید، آکوامارین را با کوارتز دودی استفاده کنید، چرا که این ترکیب، دقت تأثیرهای وارده را می کاهد. کوارتز به دفع انرژی منفی و مازاد شما کمک کرده و به این شکل شما بر تأثیرات ناخواسته فایق می آیید

اگر روی گردن بعنوان یک گردنبند کوچک استفاده شود، بسیاری از مشکلات گردن و گلو را درمان می کند. اگر بر روی غده یا زخم متورم قرار داده شود، تورم را کاهش می دهد. ورم لوزه مزمن با به گردن انداختن آکوامارین به همراه سنگ فیروزه، سودالیت و توپاز آبی، تسکین می یابد. همچنین تأثیر خوبی روی تیروئید دارد و تقریباً برای تسکین تمام دردهای گلو و گردن مفید است.

سنگ آکوامارین شدیدا با عنصر آب مرتبط است بدین معنی که بر روی ناخودآگاه واحساسات ما تاثیرگذار است.

آکوامارین یک سنگ خنک کننده، آرامش دهنده و طراوت بخش است؛ مانند یک چشمه سرازیری در یک کوه. این سنگ روشنی و خرد را به مکالمات احساسی وارد کرده و شما را قادر می سازد تا حقایق درونی را با عشق و محبت بیان کنید. سنگ آکوامارین به عنوان یک سنگی که از آب به شمار می آید، بس برای غم و اندوه یا رها کردن خود از وابستگی و الگو های قدیمی بسیار مفید و موثر است.

سنگ های آکوامارین (Aquamarine)

سنگ آکوامارین سنگی برای آزاد کردن

تصور کنید که در رودخانهِ زندگی قرار دارید و خود را بر روی یک تخته سنگ نگه داشته اید. شما به آب ضربه خواهید زد تا بتواند خود را در یکجا نگه دارید زیرا آب تلاش می کند تا شما را جا به جا کند.

سنگ آکوامارین شما را تشویق می کند تا خود را از قید و بند آزاد کنید و اعتماد کنید که زندگی بسیار خوب است و شما توسط زمانبندی الهی حمایت شده اید. شما نباید به خود فشار بیاورید و سر و دست بشکنید تا هرچیزی را در زندگی خود ایجاد کنید. شما می توانید از نعمت هایی که برای شما از روح و روان در دسترس است احساس رضایت و آسودگی داشته باشید.

نگه داشتن می تواند به روش های مختلف برای افراد متفاوت آشکار شود. شما ممکن است چیزهایی را نگه دارید که شاید به آن نیازی نداشته باشید ولی برای دیگران می تواند ضرورس و مفید باشد. ممکن است شما کینه توز باشید و آن را در وجود خود نگه دارید. ممکن است شما به گذشته نگاهی داشته باشید و همیشه به افرادی فکر کنید که به یک دلیل یا دلایل دیگر از زندگی شما بیرون رفته اند. سنگ آکوامارین با ملایمت شما را تشویق می کند تا از گذشته رهایی یابید و امروزه شاهد هستید نعمت ها و برکات در زندگی شما وجود دارد. خوانندگی ELSA شخصیت کارتونی والت دیزنی را به یاد بیاورید. از این فیلم شما یک احساس قدرت از سنگ آکوامارین بدست می آورید تا در آزاد کردن خود از الگوهای قدیمی که دیگر برای شما کارایی ندارد کمک می کند. البته به جای نیاز به فرار کردن و زندگی در یک قلعه یخی برای یک هفته، آکوامارین به شیوه ای ملایم و حمایتی عمل می کند تا به طور کامل دگرگون شوید.

آکوامارین سنگی برای ارتباطات روشن

ارتباط نه تنها شامل چاکرای گلو بلکه شامل قلب هم می شود؛ همانطور که شما حقایق درونی را در قالب کلماتی به کار می برید. آکوامارین به بهبود اتصال بین آن دو کمک می کند، بنابراین شما می توانید آنچه در قلبتان است را بیان کنید. این سنگ احساسات شدید مانند خشم و ترس را از بین می برد و به شما کمک می کند که به آرامی ارتباط برقرار کند. همین باعث می شود شما قادر به شنیدن باشید و بتواند به طور موفقیت آمیزی ارتباط برقرار کنید.

سنگ آکوامارین چیست؟ (Aquamarine)

آکوامارین سنگی برای بهبود آسیب و شوک های روحی 

شوک و آسیب های روحی در بدن زندگی می کنند جایی که احساسات طاقت فرسا منجمد شده و در درون سیستم عصبی قرار گرفته است. هنگامی که شما سعی می کنید که بتوانید آنها را رها کنید، آنها به سرعت مقاومت ناپذیر می شوند و شما از کناره ها عقب نشینی می کنید، بنابراین شما در آنها غرق نخواهید شد. آکوامارین در خانه و در عواطف و احساسات جهانی حضور دارد و می تواند شما را کمک کند تا با اینگونه احساسات قوی و استوار کار کنید، در حالی که شما بالای آنها ایستاده اید؛ مانند ایستادن بر روی یک پل که یک رودخانه خروشان از زیر آن جاری است.

همین به شما اجازه می دهد تا احساساتتان را نشان دهید و هوشیارانه آنها را گواهی دهید. با این حال به آنها اجازه دهید تا مسیر خود را بپیمایند و مشکلات خود را خودشان رفع کنند.

چگونه از سنگ آکوامارین استفاده کنیم؟

برای انجام کارهای عمیق درونی مانند رها کردن تفکر و تامل کردن بهترین روشی است تا از آکوامارین استفاده کنیم. آکوامارین را در دست غیر تخصصی خود نگه دارید (بنابراین اگر راست دست هستید، آن را در دست چپ خود نگه دارید )، و به خودتان اجازه دهید که آرام شوید و فقط انرژی آن را به مدت ۲۰ دقیقه یا بیشتر به صورت روزانه یا منظم دریافت کنید.

برای کمک به برقراری ارتباط ، یا فقط برای حمایت های روزانه، آکوامارین را به عنوان گردنبند استفاده کنید ، طوری که در قسمت راست میان قلب و چاکرای گلو قرار بگیرد. در این بین نه تنها آکوامارین آن دو را حمایت کرده بلکه آنها را یکپارچه نیز می کنند.

جواهرات آکوامارین کیت میدلتون (Aquamarine)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *