0

ملکه لتیسیا با گوشواره هایی از برند زارا (Zara)

ملکه لتیسیا با گوشواره هایی از برند زارا (Zara)

ملکه اسپانیا لتیسیا اورتیس (Letizia Ortiz Rocasolano) به خاطر سبک و استایل خاصی که دارد شناخته شده است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین اعضای خاندان سلطنتی در زمینه مد شهرت دارد.

او در حالی که برای یک تعامل رسمی گام برداشت، از جواهرات با ارزش و گران قیمت خود رونمایی کرد، که از یک جفت گوشواره که با الماس هایی که قیمت آن فقط ۱۲.۹۹ پوند بود تشکیل شده است.

در روز آفتابی و بهاری، از پنجمین سالگرد نمایشگاه El Bosco در شهر مادرید که به موزه پرادو (Prado) مشهور است به همراه ملکه سابق هلند، بیتریکس (Beatrix)، همسر پادشاه فیلیپ که از لباس و دامن چرمی خود که از برند هوگو باس (Hugo Boss) بود را به همراه گوشواره هایی که از سنگ های قیمتی رنگارنگ تشکیل شده بود و از برند اسپانیایی زارا (Zara) محسوب می شد رونمایی کرد.

گوشواره های ارزان قیمت ملکه Letizia که با سنگ های آبی، روشن و کهربا تشکیل شده است کاملاً ظاهر آن را جذاب نمایان کرده است.

پادشاه فیلیپ و ملکه Letizia به همراه پرنسس بیتریکس ، ملکه هلند در طول بازدید از موزه پرادو در شهر مادرید

پادشاه فیلیپ و ملکه لتیسیا به همراه پرنسس بیتریکس، ملکه هلند در طول بازدید از موزه پرادو در شهر مادرید.

ملکه لتیسیا هنگامی که گوشواره های قابل تعویض را که از یک برند موفق اسپانیایی محسوب می شود را بر تن کرد، دوباره نشان داد که او ملکه جواهرات منحصر به فرد و زیبا است.

او لحن غنیِ یکی از لباس‌های رنگارنگ خود به همراه گوشواره هایی که برنده آن به تازگی معروف شده را CookLook تلفظ کرد.

گوشواره های ملکه اسپانیا لتیسیا Letizia

در این هفته ملکه اسپانیا لتیسیا اورتیس (Letizia Ortiz Rocasolano)، همچنین گوشواره های زیبای خود را که از مروارید هایی به همراه سنگ های آویزان که قابل تعویض می باشد را به گوش خود آویخته بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *