0

خواص سنگ تورمالین از نظر دانشمندان و تاثیر تورمالین در چاکرا

خواص سنگ تورمالین از نظر دانشمندان و تاثیر تورمالین در چاکرا

از نظر دانشمندان سنگ تورمالین چه خواصی دارد و چه تاثیری تورمالین در چاکرا دارد؟

سنگ تورمالین در رنگ های صورتی تا قرمز، سیاه، آبی، سبز، زرد یافت می شود.

سنگ تورمالین بر اثر حرارت دادن و سپس سرد کردن و یا مالش دادن دارای الکتریسیته ساکن می گردد و می تواند تکه های ریز کاغذ را به خود جذب کند. به دلایل مختلفی از جمله فرمول شیمیایی پیچیده آن، سنگ تورمالین را به طور مصنوعی نمی توان تولید کرد.

مشخصات اپتیکی تورمالین و میزان نسبتا بالای شکست نور و پدیده چند رنگی قوی این کانی، ویژگی خوبی برای تشخیص این کانی است.

خواص و فواید تورمالین سبز

خواص و فواید تورمالین سبز

تورمالین سبز در درمان مشکلات قلبی و بیماری های خونی، کاربرد دارد. تورمالین سبز متعادل کننده عواطف است و به فراموش کردن آسیب های گذشته و شروعی دوباره کمک می کند، اعصاب خسته را می آساید و آن را تقویت می کند. همچنین این سنگ افسردگی را از بین می برد و سبب رفع بی خوابی و تقویت و تمرکز اعصاب و کم شدن استرس و ترس در وجود آدمی می شود.

خواص و فواید تورمالین صورتی

خواص و فواید تورمالین صورتی

تورمالین صورتی یا روبلیت در رنگ های قرمز تیره تا صورتی یافت می شود. این سنگ با چاکرای قلب ارتباط داردو برای تقویت قلب و فعال کردن سیستم ایمنی بدن مفید است.

وجود یک تکه از این سنگ در محیط خانه سبب نزدیک تر شدن ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر می شود، افکار و نیروهای منفی در ارتباط با زندگی مشترک را از بین می‌برد و شور، شادی و اشتیاق به زندگی را در هر یک از افراد بر می انگیزاند. تورمالین صورتی به دلیل تعادل بخشیدن به مرکز قلب و آرامش عمیقی که در شخص ایجاد می کند، برای بیماران روحی مفید است.

خواص و فواید تورمالین آبی

خواص و فواید تورمالین آبی

استفاده از تورمالین آبی، به ویژه گذاشتن آن بر روی چاکرای گلو، سبب تقویت ریه ها و حنجره و تنظیم غدد هورمونی به ویژه غده تیروئید و غده تیموس می گردد. سنگ تورمالین آبی قدرت سرد کنندگی دارد و برای درمان التهاب و سوختگی مفید است.

خواص و فواید تورمالین سیاه

خواص و فواید تورمالین سیاه

تورمالین سیاه برای تقویت قلب، باز شدن گرفتگی عروق، فعال کردن دستگاه گردش خون و تنظیم سیستم خون سازی بدن بسیار مفید است.

تورمالین سیاه از سنگ های پشتیبان قدرتمند در برابر انرژی های منفی دیگران به شمار می‌رود، و چشم زخم را دفع می کند. همچنین انرژی های منفی وسایل الکتریکی و تشعشع دار را نیز برمی گرداند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *