0

راه اندازی کلکسیون جواهرات الهام گرفته شده از کویر برند پیاژه در جشنواره طنطوره

راه اندازی کلکسیون جواهرات الهام گرفته شده از کویر برند پیاژه در جشنواره طنطوره

برند پیاژه (Piaget) کلکسیون جواهرات زیبا و الهام گرفته شده از منظره کویر را برای جشنواره زمستانه طنطوره (Tantora) راه اندازی کرد.

این مجموعه از همکاری میان خانه جواهرات سوئیس و کمیسیون سلطنتی AlUla عربستان سعودی تجلیل کرد.

پیوند صنایع دستی سوئیس با میراث عربی، هسته اصلی کلکسیون جدید پیاژه است. این نمایشگاه که در یک رویداد ویژه در جشنواره زمستانه طنطوره (Tantora) در عربستان سعودی برگزار شد از آغاز همکاری میان خانه جواهرات سوئیس و کمیسیون سلطنتی AlUla تجلیل کرده است.

کلکسیون جواهرات الهام گرفته شده از کویر برند پیاژه در جشنواره طنطوره

در این گردهمایی هر دو تکه میراث جواهرات جدید و قدیمی در معرض نمایش گذاشته شد که آقای Yves Piaget و خانم Chabi Nouri مدیرعامل برند پیاژه (Piaget) در آن حضور داشتند. این کلکسیون جواهرات جدید از مناظر کوهستانی و کیفیت متغیر AlUla بهره گرفته که از خطوط موجود اشکال هندسی انتزاعی شکل گرفته است. این مفهوم خط میان ساعت و جواهرات را محو می کند و ترکیبی از رنگ را با طلای مایع در هم می آمیزد.

کلکسیون جواهرات الهام گرفته شده از کویر برند پیاژه

در خلال غروب آفتاب برخی از تکه جواهر از شب پرستاره الهام می گیرند. ما به ویژه آویز آبی رنگ درخشان را که رنگ آبی بی انتها یک آسمان شب را در بر می گیرد را دوست میداریم. با دیدن مناظره تماشایی و جواهرات زرق و برق دار بازدید از AlUla اکنون باید در صدر لیست خواسته هایمان قرار بگیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *